Kadra

Maciej Sadlak

Maciej Sadlak

Kierownik

Instruktor nauki jazdy kat. AB oraz Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B Naukę jazdy mam we krwi. Instruktorem był zarówno mój dziadek, a obecnie jest także mój tata. W OSK ”Olimp” jestem kierownikiem i muszę przyznać, że jest to naprawdę wymagające zajęcie. Najważniejszym celem mojej pracy jest przede wszystkim nauka prawidłowej techniki, ale także i wysoka kultura jazdy. Właśnie te cechy chciałbym w największym stopniu przekazywać moim kursantom. Muszę przyznać, że na ulicy nienawidzę agresji i chamstwa oraz braku szacunku wobec przepisów ruchu drogowego.Czym zajmuję się po pracy? Aktualnie prowadzę najważniejszy kurs w życiu, a kursanci Maja i Igor, mają odpowiednio 7 i 8 lat. Jestem fanem zwłaszcza motoryzacji i sportu w ogóle. Interesuje mnie także ogrodnictwo.

Telefon kontaktowy: 602 241 675

Artur Kobielski

Artur Kobielski

Instruktor

Telefon kontaktowy: 696 049 975

Grzegorz Sadlak

Grzegorz Sadlak

Instruktor

Posiadam uprawnienia na kategorię A, B, C, D i E. Właściwie całe zawodowe życie jestem związany z nauką jazdy, a instruktorem jestem od 35 lat.Pamiętam jeszcze czasy, gdy przepisy drogowe w Polsce były zupełnie inne. Z biegiem czasu wszystko się zmienia, dziś egzaminy są z pewnością trudniejsze i bardziej stresujące, ale za to kierowcy zdecydowanie lepiej przygotowani niż kiedyś.W OSK ,,Olimp” zajmuję się głównie szkoleniem na tzw. ,,wyższe kategorie”.

Telefon kontaktowy: 603 269 950

Arkadiusz Tomaszewski

Arkadiusz Tomaszewski

Instruktor

Instruktor nauki jazdy kat. B. Jestem Instruktorem nauki jazdy na kategorię „B” i w niej się specjalizuję. Każdemu kursantowi staram się przekazać wiedzę w sposób jak najbardziej dla niego zrozumiały. Mówią o mnie, że jestem pracowity, a niektórzy żartują nawet, że „najchętniej nie wychodziłby z pojazdu szkoleniowego”.Na pewno jestem wymagający i można powiedzieć, że w pracy dążę do perfekcji, ale później po zakończeniu kursu mam pewność, że zrobiłem wszystko, aby kursanta jak najlepiej przygotować do egzaminu oraz do poruszania się w ruchu drogowym.

Telefon kontaktowy: 604 754 834

Michał Szczupakowski

Michał Szczupakowski

Instruktor

Instruktor nauki jazdy kat. B Jestem instruktorem kat. „B”, a prawo jazdy posiadam już od ponad 27 lat. Myślę, że jestem wymagający, ale jednocześnie także wyrozumiały i cierpliwy, niektórzy mówią też, że z dużym poczuciem humoru. Swoim kursantom zawsze staram się przekazać przepisy zawarte w ,,Prawie o ruchu drogowym” ale przede wszystkim aby je wykorzystywali na drodze, a nie mieli w tzw. ,,pamięci”.Dla swoich kursantów staram się być elastyczny. Pracuję w dni robocze od 17.30  oraz soboty i niedzielę od 8.00

Telefon kontaktowy: 609 941 958

Mariusz Basis

Mariusz Basis

Instruktor

Instruktor nauki jazdy kat. B. Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się już w szkole podstawowej. Wtedy też pierwszy raz zetknąłem się z pojazdem nazywanym motorowerem, do którego po dziś dzień czuję ogromny sentyment. Moje zamiłowanie do motoryzacji zmieniło się potem w pasję. Obecnie jestem zawodowym kierowcą i instruktorem jazdy, a swoją wiedzą z zakresu motoryzacji dzielę się z moimi kursantami podczas szkoleń.Ponadto mam wykształcenie pedagogiczne i doskonale zdaję sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdej ze szkolonych przeze mnie osób. W ten właśnie sposób łącze przyjemne z pożytecznym, a to owocuje zadowoleniem wśród moich kursantów.

Telefon kontaktowy: 503 653 284

Piotr Kozak

Piotr Kozak

Instruktor

Telefon kontaktowy: 697 884 354

Marcin Rębiałkowski..................................................................................Maciej Ostrowski

Marcin Rębiałkowski..................................................................................Maciej Ostrowski

Instruktor

Telefon kontaktowy: 600891289……………………………………………………………………………..Telefon kontaktowy: 603303686

 

Jacek Lewandowski

Jacek Lewandowski

Instruktor

Instruktor nauki jazdy kat. AB W OSK OLIMP pracuję od kwietnia 2015 roku. Prawo Jazdy zdobyłem w 1982, kiedy już chyba bardziej lubiłem jeździć, niż chodzić;) Wcześniej się nie dało – wiek nie pozwalał. Przez lata uzupełniałem wiedzę i doskonaliłem umiejętności. W 2002 stwierdziłem, że pożytecznym i sensownym działaniem byłoby dzielenie się doświadczeniami z adeptami kierownicy. Od tego czasu jestem czynnym instruktorem. Kładę nacisk na kształtowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, mocno podpartych prawidłową techniką kierowania pojazdem. Cechują mnie wyrozumiałość i cierpliwość, jednak nie kryję, że jestem wymagającym szkoleniowcem i oczekuję aktywnej współpracy. Zapraszam wszystkich, którzy chcą (a nie jedynie muszą) jeździć.

Telefon kontaktowy: 606 705 250

businessman

Kontakt

WŁOCŁAWEK
ul. P.O.W. 20/22 (Budynek banku BGŻ) I Piętro pokój: 23
Biuro obsługi kursanta czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12.oo do 16.00 w innych godzinach biuro czynne po uzgodnieniu telefonicznym.
Piątki oraz Soboty biuro czynne po uzgodnieniu telefonicznym. Tel: 602-24-16-75 lub 666-94-94-94

Ośrodek Szkolenia Kierowców ''OLIMP''